Kolové nakladače

Střední kategorie nakladačů, která je vyhlášená po celém světě díky výhodám pramenícím z unikátní konstrukce pevného rámu. Tyto nakladače jsou ideálním nástrojem pro profesionální provozy v živočišné produkci, kde si poradí s úklidem stájí, ve kterých není místa nazbyt. Velmi oblíbenými jsou nakladače v provozech komunálu a technických služeb.

Nosnost
1,9-3,9 t

Paletizační výška
2,4-4,06 m

Dozvědět se víc

Kompaktní manipulátory

Hbitý a kompaktní manipulátor, to jsou vlastnosti, které charakterizují manipulátor KT276. Je určen převážně pro menší farmy, které potřebují stroj s perfektní obratností, vynikajícím výhledem a dlouholetou spolehlivostí. Motor Kohler si s náročnými provozními podmínkami, za jeho spolehlivost hovoří i záruka 4 roky/4000 mth.

Nosnost
2,7 t

Paletizační výška
5,7 m

Dozvědět se víc

Kompaktní nakladače

Velikost těchto nakladačů zajišťuje průjezdnost i v těch nejmenších stájích a omezených prostorech. Díky pevnému rámu si však udržují vysokou nosnost za všech okolnosti a především stabilitu, která je u takto malých strojů zásadní.

Nosnost
650–1600 kg

Paletizační výška
2,69–2,82 m

Dozvědět se víc

Střední manipulátory

Střední kategorie manipulátorů obsahuje již plně profesionální modely, jež spojuje jedna vlastnost – univerzálnost. Hodí se stejně dobře jako hlavní manipulátor na středních farmách, ale zároveň i jako jeden z několika v těžkých provozech velkých společností. Díky komponentům z nejtěžší řady manipulátorů, jako je motor Deutz o výkonu 100 kW (136 k).

Nosnost
3,5-4 t

Paletizační výška
7 m

Dozvědět se víc

Teleskopické nakladače

Nakladače Kramer s sebou nesou kvalitu německé výroby v kombinaci s unikátní konstrukcí neděleného, pevného rámu. Občas ale potřebujete sáhnout o něco výše než se standardním výložníkem. Právě proto lze většinu klasických nakladačů Kramer doplnit teleskopickým ramenem. Nakladače s označením T dosahují paletizační výšky až 4,5 m.

Nosnost
1,65-2,3 t

Paletizační výška
4,03-4,5 m

Dozvědět se víc

Těžké manipulátory

Zde není prostor pro kompromisy. Řada nejtěžších manipulátorů Vám poskytne dostatečnou rezervu i pro ty nejtěžší práce na největších provozech, kde se zabývají nakládkou tisíců tun materiálu, včetně pohybu na polních hnojištích nebo silážních jamách. Rám o šířce 2,5 m dává manipulátoru dostatečnou stabilitu. Veškeré komponenty jsou navrženy na tvrdé podmínky.

Nosnost
4,4-5,5 t

Paletizační výška
7-8,75 m

Dozvědět se víc