Naše společnost

Firma byla založena 21.10. 1991, kdy se začala psát historie prodeje zemědělských strojů od firmy DAŇHEL AGRO a.s. Od svého založení si firma zakládá na rodinném vlastnictví, aktivním přístupu k zákazníkovi v prodeji i servisu. Naší filozofií bylo vždy nabízet úzký sortiment strojů umožňující nám větší specializaci a tím i vyšší kvalitu poskytovaných služeb. Snažíme se být vždy průkopníky nových technologií a určovat směr ve využití nejmodernějších zemědělských strojů. Prodej strojů musí být založen na kvalitním servisu a rychlé dodávce náhradních dílů.

Proč si vybrat nás?

Stěžejní značkou v našem sortimentu se stala od začátku roku 1994 značka John Deere. Od té doby jsme si vybudovali pozici jednoho z největších zástupců značky John Deere v České republice.

Již od začátku je náš úspěch založen na aktivním předvádění zemědělských strojů v podmínkách jednotlivých zákazníků formou služeb. Tím si ověřujeme vhodnost daných strojů a technologií v různých podmínkách zemědělské praxe. Zároveň nám tento způsob presentace umožňuje více se seznámit s dodávanými stroji po stránce prodejní a servisní.

Prodej strojů značky John Deere jsme postupně rozšířili i na zahradní a komunální techniku, kde se také, díky nejen kvalitnímu servisu, dostáváme na přední příčky prodeje v ČR.

Stabilita firmy je založena na 5 pilířích. Hlavním pilířem je prodej strojů, druhým je kvalitní servis, třetím jsou zemědělské služby s vlastními stroji v rostlinné výrobě, čtvrtým je vlastní zemědělská farma a pátým pilířem je obchod se zemědělskými komoditami. Tyto pilíře jsou vzájemně provázány, vzájemně se podporují a doplňují.